Telefon stacjonarny: 12 417 00 17 Email: kontakt@perfect-dent.com.pl

Odbudowa zębów przednich jest zawsze dużym wyzwaniem dla lekarza. Dla pacjenta też zazwyczaj wiąże się ona z dużymi emocjami zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt estetyki.

Na tę estetykę wpływ ma nie tylko kolor dobranego materiału, ale również kształt zęba uzyskany po zakończonej pracy. Prawidłowy kształt z kolei wpływa nie tylko na wrażenia estetyczne, ale również niesie ze sobą możliwość utrzymania higieny wokół odbudowanego zęba, a w związku z tym wpływa na stan zdrowotny tkanek przyzębia czyli tkanek otaczających zęba.

Nie każda metoda odbudowy zębów daje możliwość  pracy zapewniającej osiągnięcie świetnych efektów zadowalających pacjenta i lekarza.  W naszym gabinecie odbudowując zęby w odcinku przednim stosujemy system formówek BioClear Matrix System. BioClear Matrix System to jedyny na rynku system, który zastosowany z nowoczesnymi materiałami kompozytowymi pozwala na autraumatyczne i minimalnie inwazyjne uzupełnienie ubytku zębowego, czego efektem jest perfekcyjnie odbudowany ząb i zdrowe przyzębie.

Poniżej przedstawiamy wypełnienie w lewym siekaczu centralnym (21) – odbudowa zęba po utracie wypełnienia w kącie mezjalnym.

ubytek -sytuacja początkowa

ubytek -sytuacja początkowa

opracowany ubytek -zukośnienie szkliwa)

opracowany ubytek- gotowy do wypełnienia

formówka BioClear i materiał na miejscu tuż przed naśiwetleniem

zakończona praca- widok od podniebienia

zakończona praca