PerfectDent

Lek. dent. Natalia Kowalczyk

PerfectDent

Lek. stom. Ewa Ptak-Zacharska

PerfectDent

Stefania Końska

PerfectDent

Marta Poręba

Studia ukończyła w 2017 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją. Bardzo chętnie przyjmuję również najmłodszych pacjentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach podyplomowych. Cierpliwie i dokładnie wykonuje swoją pracę. Zawsze najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta, ponieważ to daje lekarzowi najwięcej satysfakcji.

Miłośniczka sztuki, w wolnych chwilach maluje akwarelami, podróżuje i gra na skrzypcach.

Jestem właścicielem gabinetu PERFECT-DENT NZOZ. Studia stomatologiczne ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001r. Staż podyplomowy podjęłam w Miejskim Centrum Stomatologii „Śródmieście” w Krakowie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności i poszerzałam zdobytą wcześniej wiedzę. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Łatwo nawiązuję kontakt ze swoimi pacjentami i szybko przełamuję często występującą u nich barierę lęku i strachu. Obecnie zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym ze szczególnym zwróceniem uwagi na stomatologię estetyczną i rekonstrukcyjną oraz endodoncję. Swój wolny czas poświęcam rodzinie i pasjom: dobrym książkom i filmom oraz aktywnościom sportowy – bieganiu i jeździe na nartach.

Pani Stefania jest doświadczoną asystentką. Doskonale opanowała pracę w gabinecie stomatologicznym. Jest osobą kompetentną, swoim doświadczeniem wspiera lekarza podczas pracy. Zawsze stara się też dodać otuchy pacjentowi, a jej uśmiech i łagodny głos doskonale łagodzą stres pacjenta, który nierzadko towarzyszy wizytom w gabinecie stomatologicznym.

Pani Marta jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem pragnie pomagać naszym pacjentom w zakresie higieny jamy ustnej. Jej uśmiech i aparycja ukoją każdy ból, a umiejętności pomogą w rozwiązaniu problemów, z którymi zgłaszają się pacjenci.

Pani Marta aktualnie przebywa na zwolnieniu lekarskim do odwołania.

Zadzwoń teraz