PerfectDent

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

  • Wybielanie zębów jednoseansowe met. PREVDENT 1 500 zł
  • Wybielanie zębów metodą nakładkową (jeden łuk zębowy) 350 zł
  • Wybielanie pojedynczego zęba materiałem Opalescence ENDO- każda wizyta 100 zł

Masz pytania? Napisz do Nas

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.
Oferta stomatologiczna

Hollywoodzka biel uśmiechu

Wybielanie zębów zyskuje coraz większą popularność dzięki szybkości i bezpieczeństwu działania. Proponujemy pacjentom wybielanie dwiema metodami wybielanie gabinetowe oraz nakładkowe. Każda z tych metod pozwala na rozjaśnienie zębów o kilka tonów oraz pozbycie się przebarwień.

Wybielanie zębów w gabinecie

Jedna wizyta wystarczy, by cieszyć się efektem wybielania do 2, a nawet 3 lat. Podczas zabiegu stomatolog nakłada na zęby żel wybielający, który aktywuje specjaną lampą. Do 48 godzin po zabiegu może utrzymywać się nadwrażliwość zębów. Po zabiegu należy przestrzegać tzw. białej diety, czyli unikać wszelkich napojów i pokarmów o ciemnym zabarwieniu.

Wybielanie zębów nakładkowe

Wymaga ono wykonania indywidualnych nakładek, które  pacjent wypełnia  żelem i zakłada na noc. Pełne efekty są widoczne po 8-10 nocach i również tutaj wymaga jest biała dieta. Nadwrażliwość w tym wypadku utrzymuje się dłużej.

Dzięki wybielaniu pacjent może pozbyć się przebarwień powstałych przez spożywanie kawy, herbaty czy palenie papierosów. Jego zęby staną się białe i lśniące, co doskonale wpływa na wygląd całej twarzy. Stanie się ona rozświetlona, młodsza i pogodna. Obecnie białe zęby są wyrazem troski o siebie, dlatego warto zadbać nie tylko o ich zdrowie, ale też  o ich stronę estetyczną.

Wybielanie zębów – cena

Pacjentów zastanawiających się,  ile kosztuje wybielanie zębów, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wybielanie zębów
4.6 (92%) 5 votes

Opinie

Zadzwoń teraz