Telefon stacjonarny: 12 417 00 17 Email: kontakt@perfect-dent.com.pl

Nasz zespół

Lek. stom. Ewa Ptak-Zacharska

Lekarz stomatologii

Jestem właścicielem gabinetu PERFECT-DENT NZOZ. Studia stomatologiczne ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001r. Staż podyplomowy podjęłam w Miejskim Centrum Stomatologii „Śródmieście” w Krakowie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności i poszerzałam zdobytą wcześniej wiedzę. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Łatwo nawiązuję kontakt ze swoimi pacjentami i szybko przełamuję często występującą u nich barierę lęku i strachu. Obecnie zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym ze szczególnym zwróceniem uwagi na stomatologię estetyczną i rekonstrukcyjną oraz endodoncję.

Swój wolny czas dzielę pomiędzy Rodziną, a pasjami: dobrą książką i filmem oraz aktywnościami sportowymi: bieganiem i jazdą na nartach.

Dni przyjęć:
Wtorek, środa   (godziny popołudniowe) i piątek (godziny poranne)

kontakt bezpośredni: 600371871

 

Lek. dent. Kamilla Pijanowska

Lekarz dentysta

p. dr Kamilla studia ukończyła w CMUJ w Krakowie. Jest lekarzem, dla którego stomatologia to pasja. Szczególnie interesują ją zagadnienia z zakresu protetyki i chirurgii. Jadnak doskonale radzi sobie również z innymi zagadnieniami z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji czy endodoncji. Systematyczne podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.
Dni przyjęć:
poniedziałek i czwartek w godzinach popołudniowych

Asystentka stomatologiczna Stefania Końska

Asystentka stomatologiczna

Pani Stefania jest doświadczoną asystentką. Doskonale opanowała pracę w gabinecie stomatologicznym. Jest osobą kompetentną i wspierającą lekarza podczas pracy. Zawsze stara się też dodać otuchy pacjentowi, a jej uśmiech i łagodny głos doskonale łagodzą stres pacjenta, który nierzadko towarzyszy wizytom w gabinecie stomatologicznym.

lek. dent. Marcin Ofiara

lekarz dentysta

Dr Marcin jest młodym lekarzem, który ukończył studia stomatologiczne w CMUJ w Krakowie w 2015r. Z wielkim zaangażowaniem pracuje w zawodzie. Szczególnie interesuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją i właśnie w tym kierunku pragnie podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Zawsze uśmiechnięty i skupiony na wykonywanej pracy z przyjemnością pomoże każdemu pacjentowi, który zgłosi się ze swoimi problemami do naszego gabinetu.

Dni przyjęć:

środa w godzinach popołudniowych oraz co druga sobota miesiąca.