PerfectDent

Implanty

Implanty

  • Konsultacja implantologiczna 100 zł
  • Wszczepienie implantu od 2 000 zł
  • odbudowa korony na implancie od 2 000 zł
  • augmentacja kości od 1 000 zł
  • podniesienie dna zatoki od 1 500 zł
  • proteza całkowita na implantach cena do uzgodnienia

Masz pytania? Napisz do Nas

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.
Oferta stomatologiczna

Implantologia Perfect-dent bezpieczna i skuteczna odbudowa uzębienia

Implanty zębowe wykorzystywane są w celu uzupełnienia ubytków w uzębieniu pacjenta.  Implant dentystyczny powinien być  zarówno wytrzymały, funkcjonalny, jak i estetyczny nie  powinien wyróżniać się wizualnie na tle naturalnych zębów. Implant zęba  to w rzeczywistości jego sztuczny korzeń wszczep sporządzony z tytanu,  wymiarów naturalnego korzenia. Korona zostaje ulokowana na jego podstawie.

Na czym polega zabieg implantacji?

1. Przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest wykonanie zdjęcia  pantomograficznego i tomograficznego (CBCT miejsca wszczepu). Pozwala ono dowiedzieć się, czy ilość tkanki kostnej w dziąśle jest wystarczająca do przeprowadzenia implantacji. W przypadku zaniku kości, implantolog może zadecydować o wykonaniu sterowanej regeneracji kości, czyli augmentacji. W trakcie wszczepiania implantu pacjent pozostaje w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa do 2 godzin. Po ulokowaniu implantu zęba chirurg sprawdza, czy jest on stabilny i zszywa ranę.

2.  Po ustabilizowaniu się implantu, implantolog wkręca w niego śrubę gojącą, której zadaniem jest zwiększenie tempa regeneracji  błony śluzowej w jego pobliżu, a także wymodelowanie kształtu dziąsła pod przyszłą koronę protetyczną. Po upływie dwóch tygodni od zabiegu można wykonać uzupełnienie protetyczne

3. Ostatni etap leczenia polega na pobraniu wycisków i zamocowanie korony. Dentysta pobiera wyciski protetyczne oraz ustala barwę zakładanej korony. W trakcie kolejnej wizyty przytwierdza łącznik, czyli filar protetyczny, do implantu dentystycznego, a następnie umocowuje przygotowaną koronę.

Implanty stomatologiczne zalety

Największymi zaletami implantów są ich wytrzymałość i niezawodność, dzięki którym stanowią najlepsze uzupełnienie utraconych zębów. Pozwalają one na uzupełnienie braków bez konieczności szlifowania sąsiadujących zębów. Staranny dobór biozgodnych materiałów (implanty tytanowe i implanty cyrkonowe) sprawia, że nie wywołują one u pacjenta uczuleń.

Implanty zębów cena

Pacjentów zastanawiających się, ile kosztują implanty informujemy, iż cena znajduje się w naszym cenniku. Implantolog w gabinecie Perfect-dent niesie pomoc nawet najtrudniejszych przypadkach.

Implanty
4.8 (96%) 5 votes

Opinie

Zadzwoń teraz