PerfectDent

Endodoncja – leczenie kanałowe

Endodoncja – leczenie kanałowe

 • Leczenie kanałowe w naszym gabinecie przeprowadzane jest zawsze z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z wytycznymi towarzystw endodontycznych. Leczenie wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, w koferdamie i z użyciem mikroskopu. Używamy maszynowych systemów do opracowywania kanałów oraz wypełnimy je metodą termiczną. W cenie leczenia są również punktowe zdjęcia rtg wykonywane na miejscu.
 • Leczenie kanałowe zębów 750 zł - 1600 zł
 • (cena uzależniona jest od ilości kanałów w zębie)
 • Powtórne leczenie kanałowe 850 zł - 1750 zł
 • (releczenie wykonywane po uprzednio nieskutecznym zabiegu, koszt zależny jest od ilości kanałów w zębie)
 • Usunięcie złamanego narzędzia z kanału od 350 zł

  Masz pytania? Napisz do Nas

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.

  Oferta stomatologiczna

  W gabinecie Perfect-dent ratujemy zęby pacjentów zabiegiem endodontycznym.

  Leczenie endodontyczne (leczenie kanałowe) jest ostatnią szansą na ratunek dla zębów z poważnymi uszkodzeniami miazgi. Obszarem leczenia kanałowego jest miazga zębowa oraz tkanki okołowierzchołkowe. W trakcie leczenia endodontycznego korzystamy z mikroskopów, lup i koferdamu.  Wszystko to, aby osiągnąć maksymalną skuteczność.

  Przebieg leczenia kanałowego pod mikroskopem

  1. Oczyszczenie komory oraz kanałów zęba, usunięcie chorobowej tkanki przy wykorzystaniu pilników.
  2. Opracowanie kanałów. Kanały należy przepłukać i poszerzyć, aby móc je zdezynfekować. Na koniec należy kanały osuszyć.
  3. Dokładne wypełnienie zdezynfekowanych i suchych kanałów.
  4. Odpowiednia odbudowa zęba, gwarantująca utrzymanie efektów leczenia kanałowego.

  Nasz gabinet wyróżnia fakt, że za każdym razem przeprowadzamy niezwykle nowoczesne i skuteczne leczenie kanałowe pod mikroskopem, które zapewnia maksymalną dokładność w trakcie zabiegu, a pacjentowi – bezpieczeństwo. Ten rodzaj leczenia umożliwia działanie w przypadku zwężenia kanałów, a także wykonywanie pokrycia perforacji w komorze lub kanale. Profesjonalnie przeprowadzone leczenie kanałowe potrafi uratować zęby uszkodzone przez próchnicę oraz czynniki mechaniczne i zapewnić im zdrowie na długie lata. Czy leczenie kanałowe pod mikroskopem boli? Dzięki sprawdzonym metodom znieczulenia zabieg przebiega dla pacjenta bezboleśnie.

  Leczenie kanałowe pod mikroskopem (endodoncja)  cena

  Aby dowiedzieć się, ile kosztuje leczenie endodontyczne w gabinecie Perfect-dent, należy zapoznać się z cennikiem lub skontakować się z nami telefonicznie lub mailowo.

  Opinie

  Zadzwoń teraz