PerfectDent

Implanty

Implanty

 • Konsultacja implantologiczna 150 zł
 • Wszczepienie implantu 2 900 zł
 • Odsłonięcie implantu + śruba gojaca 450 zł
 • Korona przykręcana na implancie cyrkonowa-porcelanowa 3400 zł

  Masz pytania? Napisz do Nas

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.

  Oferta stomatologiczna

  Implantologia Perfect-dent bezpieczna i skuteczna odbudowa uzębienia

  Implanty zębowe wykorzystywane są w celu uzupełnienia ubytków w uzębieniu pacjenta.  Implant dentystyczny powinien być  zarówno wytrzymały, funkcjonalny, jak i estetyczny nie  powinien wyróżniać się wizualnie na tle naturalnych zębów. Implant zęba  to w rzeczywistości jego sztuczny korzeń wszczep sporządzony z tytanu,  wymiarów naturalnego korzenia. Korona zostaje ulokowana na jego podstawie.

  Na czym polega zabieg implantacji?

  1. Przed rozpoczęciem leczenia konieczne jest wykonanie zdjęcia  pantomograficznego i tomograficznego (CBCT miejsca wszczepu). Pozwala ono dowiedzieć się, czy ilość tkanki kostnej w dziąśle jest wystarczająca do przeprowadzenia implantacji. W przypadku zaniku kości, implantolog może zadecydować o wykonaniu sterowanej regeneracji kości, czyli augmentacji. W trakcie wszczepiania implantu pacjent pozostaje w znieczuleniu miejscowym. Zabieg trwa do 2 godzin. Po ulokowaniu implantu zęba chirurg sprawdza, czy jest on stabilny i zszywa ranę.

  2.  Po ustabilizowaniu się implantu, implantolog wkręca w niego śrubę gojącą, której zadaniem jest zwiększenie tempa regeneracji  błony śluzowej w jego pobliżu, a także wymodelowanie kształtu dziąsła pod przyszłą koronę protetyczną. Po upływie dwóch tygodni od zabiegu można wykonać uzupełnienie protetyczne

  3. Ostatni etap leczenia polega na pobraniu wycisków i zamocowanie korony. Dentysta pobiera wyciski protetyczne oraz ustala barwę zakładanej korony. W trakcie kolejnej wizyty przytwierdza łącznik, czyli filar protetyczny, do implantu dentystycznego, a następnie umocowuje przygotowaną koronę.

  Implanty stomatologiczne zalety

  Największymi zaletami implantów są ich wytrzymałość i niezawodność, dzięki którym stanowią najlepsze uzupełnienie utraconych zębów. Pozwalają one na uzupełnienie braków bez konieczności szlifowania sąsiadujących zębów. Staranny dobór biozgodnych materiałów (implanty tytanowe i implanty cyrkonowe) sprawia, że nie wywołują one u pacjenta uczuleń.

  Implanty zębów cena

  Pacjentów zastanawiających się, ile kosztują implanty informujemy, iż cena znajduje się w naszym cenniku. Implantolog w gabinecie Perfect-dent niesie pomoc nawet najtrudniejszych przypadkach.

  Opinie

  Zadzwoń teraz