PerfectDent

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

 • Wybielanie zębów jednoseansowe met. PREVDENT 1900 zł
 • Wybielanie zębów metodą nakładkową (jeden łuk zębowy) 600 zł
 • Wybielanie pojedynczego zęba materiałem Opalescence ENDO- każda wizyta 240 zł

  Masz pytania? Napisz do Nas

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.

  Oferta stomatologiczna

  Hollywoodzka biel uśmiechu

  Wybielanie zębów zyskuje coraz większą popularność dzięki szybkości i bezpieczeństwu działania. Proponujemy pacjentom wybielanie dwiema metodami wybielanie gabinetowe oraz nakładkowe. Każda z tych metod pozwala na rozjaśnienie zębów o kilka tonów oraz pozbycie się przebarwień.

  Wybielanie zębów w gabinecie

  Jedna wizyta wystarczy, by cieszyć się efektem wybielania do 2, a nawet 3 lat. Podczas zabiegu stomatolog nakłada na zęby żel wybielający, który aktywuje specjaną lampą. Do 48 godzin po zabiegu może utrzymywać się nadwrażliwość zębów. Po zabiegu należy przestrzegać tzw. białej diety, czyli unikać wszelkich napojów i pokarmów o ciemnym zabarwieniu.

  Wybielanie zębów nakładkowe

  Wymaga ono wykonania indywidualnych nakładek, które  pacjent wypełnia  żelem i zakłada na noc. Pełne efekty są widoczne po 8-10 nocach i również tutaj wymaga jest biała dieta. Nadwrażliwość w tym wypadku utrzymuje się dłużej.

  Dzięki wybielaniu pacjent może pozbyć się przebarwień powstałych przez spożywanie kawy, herbaty czy palenie papierosów. Jego zęby staną się białe i lśniące, co doskonale wpływa na wygląd całej twarzy. Stanie się ona rozświetlona, młodsza i pogodna. Obecnie białe zęby są wyrazem troski o siebie, dlatego warto zadbać nie tylko o ich zdrowie, ale też  o ich stronę estetyczną.

  Wybielanie zębów – cena

  Pacjentów zastanawiających się,  ile kosztuje wybielanie zębów, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

  Opinie

  Zadzwoń teraz