PerfectDent

Stomatologia Dziecięca

Stomatologia Dziecięca

 • Wizyta adaptacyjna dzieci z badaniem j. ustnej 130 zł
 • Wypełnienia ubytku w zębach mlecznych mat. glazjonomerowym 160 zł
 • Kompozytowe wypełnienia ubytku w zębach mlecznych (kompzyt kolorowy lub w kolorze zęba) 180 zł
 • Impregnacja próchnicy w zębach mlecznych - LAPIS (jedna wizyta) 70 zł
 • Profilaktyczne zabezpieczenie bruzd lakiem szczelinowym (jeden ząb) 120 zł
 • Polerowanie zębów mlecznych , usuwanie osadu, fluoryzacja 150 zł
 • Amputacja mortalna w zębie mlecznym 100 zł

  Masz pytania? Napisz do Nas

  Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.
  Oferta Stomatologiczna

  Dobrze wiemy, jak ważne dla dziecka są jego pierwsze wizyty u dentysty. To właśnie one wpływają na sposób, w jaki dziecko będzie odbierało spotkania ze stomatologiem w przyszłości. Czy fotel dentystyczny będzie wzbudzał w nim lęk? A może spotkania ze stomatologiem będą czymś w charakterze fascynującej przygody? Wszystko zależy od nas i od tego, w jaki sposób zaopiekujemy się dzieckiem w trakcie jego pierwszych wizyt. Dlatego zawsze troszczymy się o przyjazną atmosferę podczas oczekiwania na wizytę i w trakcie samego  leczenia.

  Przygodę swojej pociechy ze stomatologiem dziecięcym należy zacząć od wizyty adaptacyjnej. To pora na bezstresowe zaznajomienie się z gabinetem oraz pierwszy przegląd. Pamiętajmy, że warto udać się z dzieckiem na pierwsze badanie kontrolne, gdy tylko ukończy pół roku.

  Niezwykle ważne w dziecięcej profilaktyce stomatologicznej są zabiegi profilaktyczne, które pomagają utrzymać zdrowie zębów pociechy. Zaliczamy do nich między innymi:

  Lakowanie

  Zabieg przeprowadzany na każdym nowy zębie trzonowym i przedtrzonowym, polegający na pokryciu bruzd fluorowym lakiem, chroniącym przed próchnicą.

  Lakierowanie

  Pokrywanie gładkich powierzchni zębów lakierem fluorowym, dzięki czemu stają się one odporne na próchnicę. Zabieg pozwala na remineralizację przebarwień próchnicowych (białych lub brązowych).

  Fluoryzacja

  Zabieg polegający na pokryciu szkliwa zębów warstwą preparatu bogatego w fluor. Fluor powszechnie stosowany jest w gabinetach stomatologicznych w profilaktyce przeciwpróchniczej.

  Odwiedź gabinet stomatologiczny Perfect-dent i zapewnij swojemu dziecku najlepszą możliwą opiekę stomatologiczną.

  Opinie

  Zadzwoń teraz