PerfectDent

O nas

O naszych gabinetach

Perfect Dent – dbamy o detale

Nasz gabinet stomatologiczny istnieje od czerwca 2009 roku. Od tego czasu nieustannie budujemy nasz wizerunek stomatologów godnych zaufania, którzy niosą pomoc pacjentom w różnym wieku. Gabient stomatologiczny Perfect-dent to miejsce, w którym leczymy całe rodziny, włączając w to w najmłodszych pacjentów.

Gabinet dentystyczny, w której stawiamy na zaufanie

Wiemy, jak powszechny jest strach przed dentystą, dlatego zawsze dbamy o przyjazną atmosferę, która pozwala pacjentowi zapomnieć o wszelkich obawach. Zależy nam na pokazaniu, że stomatolog to osoba, która leczy i zapewnia ulgę, a nie przynosi ból. W naszym gabinecie pacjent zyskuje spokój oraz pozbywa się strachu przed leczeniem. Co więcej, zawsze troszczymy się o dobre relacje z osobami, które nas odwiedzają.

Stomatolog z misją!

Prowadzimy kompleksowe działania z troską o każdy szczegół. Perfekcjonizm to klucz do skutecznego leczenia stomatologicznego. Przywracamy pacjentom piękny i zdrowy uśmiech, przy czym uwzględniamy także aspekt trwałości naszej pracy. Kładziemy duży nacisk na podtrzymywanie wypracowanych wspólnie z pacjentem efektów.

Nowoczesny gabinet stomatologiczny wyposażony w specjalistyczny sprzęt

Posiadamy sprzęt renomowanych marek, dzięki któremu możemy leczyć dokładniej, szybciej i co najważniejsze – skuteczniej. Odpowiednie urządzenia czynią każdy zabieg bardziej komfortowym zarówno dla pacjenta, jak i dentysty. W naszym gabinecie dentystycznym każdy stomatolog ma dostęp do następujących urządzeń:

Sleeper One urządzenie służące do podawania środka znieczulającego. Jego dozowanie kontrolowane jest przez mikroprocesor – system ten analizuje opór tkanek i dostosowuje ciśnienie tak, aby nie przekroczyło granicy odczuwania bólu, dzięki czemu pacjent nie czuje charakterystycznego dla konwencjonalnej metody uczucia rozpychania podczas deponowania leku.

Mikroskopy stomatologiczne Karl Kaps oraz Labomed – urządzenia te gwarantują połączenie wysokiej jakości oświetlenia i precyzyjnej optyki o dużej głębi ostrości,  oraz zapewniają idealną widoczność podczas zabiegu – widziany obraz staje się wyraźny i w pełni trójwymiarowy. Stosujemy je zarówno w stomatologii zachowawczej,  jak i endodoncji. Dają one możliwość pracy w powiększeniu 6x, 10x czy 16x  i w oświetleniu o dużym natężeniu skupionym na polu zabiegowym. Stosując te urządzenia, jesteśmy w stanie wykonywać takie czynności jak: odnajdywanie dodatkowych ujść kanałów czy lokalizować pęknięcia korzeni lub perforacji w komorze zęba. Możemy też precyzyjnie opracowywać zęby pod odbudowy bezpośrednie i pośrednie, a wykonane w ten sposób wypełnienia zyskują na jakości i trwałości.

Elektroniczny lokalizator wierzchołkowy Raypex®5 urządzenie służące do pomiaru długości kanałów korzeniowych zębów. Jest ono kontrolowane przez mikrochip i jest jednym z najnowocześniejszych lokalizatorów wierzchołkowych na rynku. Dzięki kolorowej wizualizacji i powiększeniu ostatniego odcinka wierzchołka RAYPEX 5 dokładnie określa początek wierzchołka fizjologicznego i pokazuje, gdzie jest wierzchołek anatomiczny. Urządzenia to umożliwia szybkie wykonywanie bardzo dokładnych pomiarów podczas leczenia endodontycznego.

Mikrosilnik endodontyczny X-SMART PLUS – to prosty, ale jednocześnie niezawodny mikromotor endodontyczny. Kompaktowa budowa, lekkość i łatwość użytkowania to jego główne zalety. Służy do pracy niklowo-tytanowymi narzędziami rotacyjnymi. Znacznie ułatwia pracę w zakresie leczenia kanałowego zębów. Daje także możliwość pracy narzędziami reciprokalnymi.

EQ Master – system do wypełniania kanałów korzeniowych termiczną gutaperką gorący plugger służy do uplastyczniania ćwieków gutaperkowych wewnątrz kanału korzeniowego. Ćwieki gutaperkowe przyjmują wówczas formę kanału, tworząc tym samym idealne podłoże pod przyszłą odbudowę. Pistolet dopełniający  został specjalnie opracowany z myślą o wprowadzaniu uplastycznionej gutaperki do kanału korzeniowego – gutaperka dostosowuje się kształtem nawet do najbardziej skomplikowanego anatomicznie systemu kanałowego.

Aparat RTG 765DC firmy Gendex z systemem radiografii cyfrowej VISUALIX umożliwia ona otrzymanie zdjęć rentgenowskich potrzebnych do diagnozy aktualnego stanu oraz leczenia kanałowego, zachowawczego, jak i chirurgicznego. Dzięki najnowocześniejszej technologii aparat pozwala na wykonanie bardzo wysokiej jakości zdjęć RTG. Komputerowo wspomagana diagnostyka rentgenowska daje możliwości przyspiesza procesu leczenia oraz pozwala na wielokrotne obniżenie poziomu promieniowania, nieosiągalnego innymi metodami.

Kamera wewnątrzustna GENDEX eZ1 =doustna kamera zaprojektowana specjalnie w celu łatwego badania stomatologicznego jamy ustnej, z wyjątkowo lekkim uchwytem, automatyczną regulacją jasności i stałą ostrością. System eZ1 pozwala zatrzymać pożądany obraz.

Unit OMS Patavium posiadamy dwa unity OMS Patavium. Końcówki turbinowe i kątnice, którymi pracujemy, to najwyższej jakości sprzęt firm W&H oraz NSK. Końcówki robocze wyposażone są w światło i kilkupunktowy spray wodny. Lampy Faro doskonale oświetlają pole pracy usprawniające wykonywane zabiegi.

Autoklaw Lisa 300 – urządzenie do sterylizacji narzędzi firmy W&H. Jest to autoklaw typu B,  umożliwiający sterylizację każdego rodzaju narzędzi stomatologicznych.

Gabinet dentystyczy Perfect-dent nasze standardy

  • dla wygody naszych pacjentów przypominamy o wizytach smsem
  • leczenie zawsze rozpoczynamy od higienizacji wraz z instruktażem
  • przeprowadzamy bezpłatne wizyty kontrolne konieczne co najmniej raz w roku już po całkowitym wyleczeniu jamy ustnej
  • gwarancja na leczenie zachowawcze przez 1 rok i 2 lata na leczenie protetyczne pod warunkiem wykonania całkowitego wyleczenia jamy ustnej i odbywania wizyt kontrolnych
Nasze mocne strony

Poczuj się komfortowo i bezpiecznie

Profesjonalna opieka
Doświadczenie i wiedza
Najnowocześniejszy sprzęt
Sterylność i bezpieczeństwo
Zawsze bezbolesne zabiegi
Zadzwoń teraz