PerfectDent

Klaudia Jadeszko

PerfectDent

Monika Urbaniec

PerfectDent

Lek. stom. Agnieszka Atras

PerfectDent

Lek. dent. Natalia Kowalczyk

PerfectDent

Lek. stom. Ewa Ptak-Zacharska

PerfectDent

Stefania Końska

Od 2016 r jest dyplomowaną asystentką. Od 2018 roku jest również dyplomowaną higienistką. Odbyła szkolenie “Profesjonalna Higienizacja w Teorii i Praktyce” i ciągle podnosi swoje kwalifikacje. W pracy jest zaangażowana, nastawiona na pomoc pacjentowi. W przyszłości chciałaby również zająć się wybielaniem zębów. Podczas spotkania z pacjentem, po wykonaniu profesjonalnej higienizacji, poświęca dużo czasu na rozmowę, starając się nauczyć pacjenta odpowiedniej techniki szczotkowania oraz prawidłowej diety.

Prywatnie jest fanką Harrego Pottera, jazdy na rolkach, pływania oraz literatury.

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej im. Stanisławy Leszczyńskiej. Jest również dyplomowaną higienistką. Pracuje jako asystentka stomatologiczna od kilku lat. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Chętnie uczestniczy w kursach zawodowych poszerzających wiedzę z zakresu stomatologii.

Pani Monika jest osobą zrównoważoną i spokojną, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata. W wolnych chwilach zajmuje się ogrodem i uprawą roślin, relaksuje ją to i jest odskocznią od codziennych obowiązków.

Skończyła Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie w 1998 roku.

Od 2007 roku posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W pracy z pacjentem cechuje ją indywidualne podejście do każdego. Jest osobą empatyczną z dużym poczuciem humoru, a dobro i zdrowie pacjenta jest jej najwyższym celem.

Swój wolny czas spędza czytając książki. Lubi podróże oraz góry latem i zimą.

Studia ukończyła w 2017 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją. Bardzo chętnie przyjmuję również najmłodszych pacjentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach podyplomowych. Cierpliwie i dokładnie wykonuje swoją pracę. Zawsze najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta, ponieważ to daje lekarzowi najwięcej satysfakcji.

Miłośniczka sztuki, w wolnych chwilach maluje akwarelami, podróżuje i gra na skrzypcach.

Jestem właścicielem gabinetu PERFECT-DENT NZOZ. Studia stomatologiczne ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001r. Staż podyplomowy podjęłam w Miejskim Centrum Stomatologii „Śródmieście” w Krakowie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności i poszerzałam zdobytą wcześniej wiedzę. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Łatwo nawiązuję kontakt ze swoimi pacjentami i szybko przełamuję często występującą u nich barierę lęku i strachu. Obecnie zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym ze szczególnym zwróceniem uwagi na stomatologię estetyczną i rekonstrukcyjną oraz endodoncję. Swój wolny czas poświęcam rodzinie i pasjom: dobrym książkom i filmom oraz aktywnościom sportowy – bieganiu i jeździe na nartach.

Pani Stefania jest doświadczoną asystentką. Doskonale opanowała pracę w gabinecie stomatologicznym. Jest osobą kompetentną, swoim doświadczeniem wspiera lekarza podczas pracy. Zawsze stara się też dodać otuchy pacjentowi, a jej uśmiech i łagodny głos doskonale łagodzą stres pacjenta, który nierzadko towarzyszy wizytom w gabinecie stomatologicznym.

Na co dzień ładuje baterie podczas długich biegów. Relaksuje ją dobra książka, a niemal każdy urlop spędza na podróżowaniu w najdalsze zakątki świata, gdzie uwielbia odkrywać ciekawe i nieoczywiste miejsca.

Zadzwoń teraz