PerfectDent

Małgorzata Nowotko

PerfectDent

Monika Urbaniec

PerfectDent

Lek. stom. Agnieszka Atras

PerfectDent

Lek. dent. Natalia Kowalczyk

PerfectDent

Lek. stom. Ewa Ptak-Zacharska

PerfectDent

Stefania Końska

Absolwentka Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej im. Stanisławy Leszczyńskiej. Jest również dyplomowaną higienistką. Pracuje jako asystentka stomatologiczna od kilku lat. Asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Chętnie uczestniczy w kursach zawodowych poszerzających wiedzę z zakresu stomatologii.

Pani Monika jest osobą zrównoważoną i spokojną, pozytywnie nastawioną do ludzi i świata. W wolnych chwilach zajmuje się ogrodem i uprawą roślin, relaksuje ją to i jest odskocznią od codziennych obowiązków.

Skończyła Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie w 1998 roku.

Od 2007 roku posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej. W pracy z pacjentem cechuje ją indywidualne podejście do każdego. Jest osobą empatyczną z dużym poczuciem humoru, a dobro i zdrowie pacjenta jest jej najwyższym celem.

Swój wolny czas spędza czytając książki. Lubi podróże oraz góry latem i zimą.

Studia ukończyła w 2017 roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją. Bardzo chętnie przyjmuję również najmłodszych pacjentów. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach podyplomowych. Cierpliwie i dokładnie wykonuje swoją pracę. Zawsze najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta, ponieważ to daje lekarzowi najwięcej satysfakcji.

Miłośniczka sztuki, w wolnych chwilach maluje akwarelami, podróżuje i gra na skrzypcach.

Jestem właścicielem gabinetu PERFECT-DENT NZOZ. Studia stomatologiczne ukończyłam w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2001r. Staż podyplomowy podjęłam w Miejskim Centrum Stomatologii „Śródmieście” w Krakowie, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności i poszerzałam zdobytą wcześniej wiedzę. Poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach wciąż podnoszę swoje kwalifikacje. Łatwo nawiązuję kontakt ze swoimi pacjentami i szybko przełamuję często występującą u nich barierę lęku i strachu. Obecnie zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym ze szczególnym zwróceniem uwagi na stomatologię estetyczną i rekonstrukcyjną oraz endodoncję. Swój wolny czas poświęcam rodzinie i pasjom: dobrym książkom i filmom oraz aktywnościom sportowy – bieganiu i jeździe na nartach.

Pani Stefania jest doświadczoną asystentką. Doskonale opanowała pracę w gabinecie stomatologicznym. Jest osobą kompetentną, swoim doświadczeniem wspiera lekarza podczas pracy. Zawsze stara się też dodać otuchy pacjentowi, a jej uśmiech i łagodny głos doskonale łagodzą stres pacjenta, który nierzadko towarzyszy wizytom w gabinecie stomatologicznym.

Na co dzień ładuje baterie podczas długich biegów. Relaksuje ją dobra książka, a niemal każdy urlop spędza na podróżowaniu w najdalsze zakątki świata, gdzie uwielbia odkrywać ciekawe i nieoczywiste miejsca.

Zadzwoń teraz